Paykasa kartlar kısaca şöyle özetlenebilir. Önceden ödeme yaparak yani bir şekilde kontör yükler gibi aldığınız paykasa kart pin kodunuzu herhangi bir alışveriş esnasında bir defaya mahsus ve tek seferde harcamak suretiyle oluşturulan bir ön ödemeli kart sistemidir. Sitemizdeki paykasa kart işlemleri çok kolaydır. Almak istediğiniz paykasa miktarını telefon üzerinden veya sayfamızdaki canlı yardım bölümünden bize iletin ve havale / eft işlemini yaptığınızı belirtin. Çalışanlarımız kontrolü sağladıktan sonra bize belirttiğiniz cep telefonu numaranıza pin kodunuzu çok hızlı bir şekilde gönderilecektir.
Mesela paykasa kartınız var ve paraya ihtiyacınız oldu. Yine yukarda anlattığımız şekilde müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek bozduracağınız paykasa miktarını bildirin ve banka hesap numaranızı verin. Paykasa pin kodunuz alındıktan sonra hemen hesabınıza paranız yatırılacaktır. Paykasa bozdurma işlemlerinde farklı bir deneyim sahibi olmak isterseniz hemen canlı yardımdan iletişime geçiniz.
Paykasa işlemlerinde çok dikkatli olun. Dolandırıcı sitelere DİKKAT !!!

Paykasa işlemlerinizi yaparken en çok dikkatli olmanız konuların başında paykasa aldığınız site gelmektedir. Beta Paykasa Kart sistemlerinin resmi sitelerinden bir tanesi www.onodemelikart.org sitemizdir. Lütfen paykasa işlemlerinizi yaparken hangi site adresinde olduğunuzu mutlaka kontrol edin.

Binlerce internet sitesinde geçerli olan ve kolay bir ödeme yöntemi olan paykasa öncelikle twitter, paykasa, oyun ve alışveriş sitelerinde geçmektedir.